FLEECETAKKI
Seura on hankkimassa uusia fleecetakkeja.  Vetoketjulliset takit ovat ohuita ja kevyitä. Niitä voi käyttää kesällä sellaisenaan tai talvella ulkotakin alla puserona. Takissa on 2 vetoketjullista sivutaskua.

Värejä on saatavilla navy blue (men leikkaus) ja punainen (lady leikkaus).  Takkeihin tulee selkäpuolelle seuran logo ja etupuolelle seuran nimi.

Hinta on 30 euroa kappale.

Takkia voi käydä sovittamassa ilma-aseradalla 20.3 saakka harjoittelupäivinä maanantaisin klo 17-19, keskiviikkoisin klo 17-19 ja torstaisin klo 17-19. Radalla on tilauslomake. Radan osoite ja sijaintilinkki näkyy alla.

LIPPALAKKI
Seuran lippalakkia on saatavilla hintaan 25 euroa, katso täältä

PAITOJA
Nuorisokoot hinta 25 euroa ja aikuisten koot 27 euroa, katso täältä

Lippikset ja paidat ovat nähtävillä myös ilma-aseradalla osoitteessa Rauhalantie 9.
Radalla on tilauslomake.

 

 

 

Uusia seura-ja fanitakkeja tulossa !
Merkitty: